Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

test

Náradie Jonnesway

Rast zložitosti výrobných zariadení si vyžaduje nielen zvyšujúcu sa úroveň odbornej zdatnosti mechanikov a pracovníkov údržby, ale aj prostriedkov na samotnú realizáciu opravy, alebo preventívneho zásahu. Know-how, zručnosť a profesionálne vybavenie sú základné kamene, na ktorých stojí efektivita a kvalita vykonávaných prác.

 

  +TOOLS, vzhľadom na svoje základy, patrí k síce mladým, ale stabilným spoločnostiam poskytujúcim služby v oblasti distribúcie náradia. Základom filozofie spoločnosti je neustála inovácia vo všetkých oblastiach práce a úplná koncentrácia na značku JONNESWAY, ktorej importérom pre Slovensko a Českú republiku sme od roku 2022. Naše viac ako 20 ročné skúsenosti sú pretavené do ponuky náradia a nástrojov pre autoservisy, údržbárske tímy, prvovýrobu aj menších remeselníkov.

 

  V sortimente spoločnosti +TOOLS nájdete od uťahovacieho, cez špeciálne autoservisné až po  pneumatické náradie. Výber toho správneho náradia v sebe skrýva viaceré úskalia. Je potrebné dať dôraz na životnosť, kvalitu materiálu, vyhotovenie, ale aj na ergonómiu, jednoduchosť používania a prevádzkovú bezpečnosť.

 

  Z pohľadu použitého materiálu môžeme náradie rozdeliť do viacerých skupín:

 

CrV – Chróm-Vanád – náradie štandardnej kvality určené na bežné činnosti

CrMo – Chróm-Molybdén – náradie vysokej kvality určené na vysokú záťaž

Špeciálne zliatiny (S2 a pod.) – určené na extrémnu záťaž

 

  Základné požiadavky pri voľbe materiálu sú pevnosť, odolnosť voči opotrebeniu a tvarová stálosť. Masívne a pevné náradie je schopné odolať aj tým najnáročnejším podmienkam a veľmi intenzívnemu používaniu.

 

  Spoločnosť +TOOLS ponúka široký sortiment náradia od spoločnosti Jonnesway. Vzhľadom na vysokú kvalitu, použité materiály a spĺňanie prísnych noriem ponúkame náradie Jonnesway so zárukou 3 roky na všetky výrobné vady. Pod značkou Jonnesway nájdete u nás od jednotlivých skrutkovačov, klieští, kľúčov, hlavíc a pod. až po ucelené súpravy náradia a dielenské vozíky. Naši pracovníci Vám radi vysvetlia detaily používania a výhody konkrétnych riešení. Samozrejmosťou je možnosť zapožičania a otestovania náradia priamo pri Vami vykonávanej činnosti.

 

 Ak potrebujete riešiť výzvy v oblasti náradia, sme Vám my a naše skúsenosti plne k dispozícii.

 

Team +TOOLS

Menu